світова чудова кав’ярня

0 Comments
світова чудова кав'ярня

кав’ярню

Індивіди беруть участь у дискусії, оскільки відомо, що інформація фактично взаємодіє, а також, коли ті, хто думає про національну політику, критикують федеральну владу за кожну гнучкість, а також не боячись, тому що федеральна влада не дотримується того, що люди стверджують. Насправді беруть участь невинні відеоігри… схожі на шашки, класики, а також шахи. Крім того, молла, дервіші, а також поети трансформуються в оповідання у віршах або навіть у прозі.

Розповіді моллас і дервішів насправді є етичними уроками, такими як наші проповіді, але вони не вважаються скандальними, а не тому, щоб взяти їх до відома. Насправді ніхто не зобов’язаний припиняти свою відеоактивність чи навіть обговорення через це. Молла, безумовно, стане в центрі, або навіть у певній точці qahveh-khaneh, а також почне голосно викладати, або навіть дервіш раптово ввійде, а також каратиме зібране за марнославство світу, а також власних продуктів. Часто трапляється так, що 2 чи навіть 3 особи говорять одночасно, віч-на-віч, інші навпаки, а також у деяких випадках один, звичайно, буде насправді проповідником, а інший – оповідачем

Саме тому вам потрібно інвестувати свій час у цю кав’ярню

1. Peixoto Coffee – Phoenix az, Арізона, США

Peixoto Coffee виправляється в авангарді зростаючого кавового суспільства Phoneix. Наразі 5-річний вік змінюється від невеликої домашньої процедури до одного з абсолютно найвидатніших юристів щодо кави у п’ятому за чисельністю населення міському районі країни. Більшість кави фактично надходить із сімейного ранчо в Бразилії, складається з партій кави та суміші. Існує приголомшливий вибір страв, починаючи від латте з ванільними зернами і закінчуючи кавовими відновлюючими речовинами, створеними разом із маракуйєю та гуавой. Переконайтеся, що ви купили тістечко, поки ви це також.

2. El Coffee shop – Гавана, Куба

Поєднуючи затишне й привабливе середовище разом із майстерно приготовленою кавою, дивно, що El Coffee shop є однією з найкращих кав’ярень на планеті. Вбудований у центр Гавани, він вражає високими дахами, а також блискучою кольоровою керамічною плиткою для підлоги. Капучіно справді неймовірно оксамитове, однак абсолютно ніщо не заважає льодяній каві приємно провести час. Вони також популярні завдяки своєму хлібу на заквасці, тому варто приїхати з голоду кав’ярня.

3. In between Coffee – Гонконг

У проміжку час Coffee може бути членом сім’ї новачком у кавовій культурі Гонконгу, однак вона швидко завоювала довіру завдяки своїй першокласній каві, а також різноманітному вибору страв. Спеціалізована кав’ярня фактично також вкорінена в околицях, походячи від власного місцевого дерев’яного дизайну до власних мистецьких робіт. Досвідчені бариста також використовують широкий вибір сортів кави, починаючи від фірмових сумішей і закінчуючи кавовими сумішами кав’ярня.

4. Відеомагнітофон – Куала-Лумпур, Малайзія

Працюючи через групу, яка прагне постійно надавати вам найкращу каву, а також досвід, відеомагнітофон насправді є столицею високого рівня кофеїну в міській місцевості. У них є першокласні пристрої для кави, а також щодня обсмажують свої персональні зерна. Крім того, разом із двома підлогами та сидіннями на відкритому повітрі ви ніколи не застрягнете в цьому місці кав’ярня.